WKS Rasel Dygowo niefortunnie rozpoczął rundę wiosenną sezonu 2018/2019.  W minionym tygodniu 9 marca na inaugurację  przegrał  w Trzebiatowie z Intermarche-Rega 3-1. Prezes Andrzej Wojciechowski w rozmowie dla portalu Gminadygowo.pl przedstawił jak przebiegały przygotowania do wiosny , jakie zmiany zostały wprowadzone w składzie  drużyny oraz o plany na przyszłość. W niedzielę 17 marca  pierwszy mecz w rundzie wiosennej w Dygowie. Rasel Dygowo podejmie Spartę Węgorzyno o godzinie 15.30. Poniżej lista nowych zawodników w zespole.

1. Krzysztof BUŁKA - Gwardia Koszalin

2. Kamil LICHMAŃSKI - Bałtyk Koszalin

3. Dominik KUBIAK - Astra Ustronie Morskie

4. Rafał ZAŁOGA - Gryf Polanów

5. Damian KULON - Gryf Polanów

6. Mateusz KOZYRA - Wrzos Wrzosowo

7. Michał KRAWCZYK - Wrzos Wrzosowo

8. Tomasz JASIŃSKI - z drużyny juniorów RASEL

9. Maciej SZYMANEK - z drużyny juniorów RASEL