WKS Rasel Dygowo pokonał na własnym boisku Sokoła Karlino 2-1. Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowo, ale mecz rozgrywany był dynamicznie i obie drużyny stwarzały  niebezpieczne sytuacje podbramkowe. W trzeciej minucie drugiej połowy goście obieli prowadzenie. Do 67 minuty Rasel atakował bezskutecznie bramkę Sokołów. Sytuację tę przerwał Andrzej Wojciechowski ,który strzelił wyrównującą bramkę (dwie minuty wcześniej wszedł na boisko zmieniając Kamila Lichmańskiego). 10 minut później po rzucie rożnym wykonywanym przez Wojciechowskiego Leszek Pazdur strzelił bramkę dającą prowadzenie. Niestety  Pazdur w 90 minucie został ukarany czerwoną kartką i musiał zejść z boiska. Kibice oglądali bardzo dobre i emocjonujące  widowisko piłkarskie. Rasel zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli IV ligi zachodniopomorskiej. 6 kwietnia mecz w Szczecinie z Hutnikiem.