WKS Rasel Dygowo nie odpuszcza. Szósta wygrana z rzędu!

Rasel Dygowo wygrał na własnym boisku Błękitnymi II Stargard 4-3 (2-0). Było to emocjonujące widowisko. W drugiej połowie przy stanie 2-0 ( bramki: Dawid Ejzygmann i Łukasz Wiśniewski) zawodnicy Błękitnych w ciągu zaledwie czterech minut doprowadzili do remisu. Od tego momentu gra stała się wyjątkowo dynamiczna i twarda. W 75 minucie na boisko wszedł Andrzej Wojciechowski i po pięciu minutach strzelił bramkę dającą prowadzenie. Następnie w 84 minucie Krzysztof Bułka podwyższył wynik na 4-2. Po trzech minutach dalszej gry Błękitni strzelili bramkę kontaktową. Wynik 4-3 pozostał do końca meczu. Czterech zawodników drużyny z Dygowa otrzymało żółte kartki. 2 czerwca kolejny mecz w Dygowie z GKS Leśnik Manowo.