W sobotę 26 lutego Rasel Dygowo rozegra mecz pucharowy z Gwardią Koszalin. Będzie to pierwszy po zimowej przerwie sprawdzian przygotowania drużyny do rundy wiosennej IV ligi.

Prezes WKS Rasel Dygowo - Andrzej Wojciechowski, przedstawił aktualny stan zespołu i stopień przygotowań do meczu w Koszalinie.

Pierwszy ważny mecz, już praktycznie Puchar Polski z Gwardią Koszalin, w Koszalinie na wyjeździe, jest to już pierwszy sprawdzian taki poważny przed ligą. Myślę, że zrobiliśmy jako zarząd, klub i gmina wszystko, żeby czwarta liga była dla Dygowa. Pozyskaliśmy ośmiu zawodników, których chcieliśmy, wszyscy z Bałtyku Koszalin – siedmiu młodzieżowców, jeden doświadczony zawodnik z Bałtyku do przednich formacji – także skład mamy skompletowany. 23 zawodników, jeszcze dwóch po operacjach leczy kontuzję, Włodarczyk i Bień, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z okresu przygotowawczego, jesteśmy bojowo nastawieni.

Prezes zaprosił kibiców na pierwszy mecz ligowej wiosny.

Pierwszy mecz ligowy 5 marca z Jeziorakiem, teoretycznie u siebie, ale praktycznie na wyjeździe - w Kołobrzegu na boisku ze sztuczną nawierzchnią o godzinie trzynastej, bo nasze boisko będzie przechodziło renowację. Zapraszam wszystkich kibiców na to spotkanie, na pewno damy z siebie wszystko, żeby pierwsze punkty były dla Dygowa.

rasel-dygowo-

Na zdjęciu brakuje kontuzjowanych zawodników: Mateusz Bień i Łukasz Włodarczyk