Prezes WKS Rasel Dygowo podsumowuje sezon: jesień na 4, wiosna na 5

Prezes WKS Rasel Dygowo podsumowuje sezon: jesień na 4, wiosna na 5

Drużyna piłkarzy z Dygowa pozostaje w IV lidze. Trudny sezon 2021/2022 dał się we znaki piłkarzom , trenerowi i zarządowi klubu. Przez całą wiosnę Rasel odrabiał straty w punktach z jesieni mając z tyłu głowy fakt ,że  siedem ostatnich zespołów spada z tabeli. Udało się, było dużo emocjonujących meczów , które ostatecznie zapewniły Raselowi 12 miejsce w tabeli , tak zwane pierwsze bezpieczne.

W rozmowie z portalem prezes Andrzej Wojciechowski posumował zmagania Rasela Dygowo w minionym sezonie IV ligi i podzielił się swoimi przemyśleniami w kwestii rozbudowy kompleksu sportowego w Dygowie. Ta myśl to boisko pełnowymiarowe do piłki nożnej z oświetleniem płyty. Szczegóły w podcaście. Zapraszam.


Drukuj