Pozytywnie i do przodu. Nowy sezon IV ligi w Dygowie

Pozytywnie i do przodu. Nowy sezon IV ligi w Dygowie

Podczas czwartkowego treningu piłkarzy czwartoligowego WKS Perła-URB Dygowo rozmawiałem z przedstawicielami zarządu klubu ,prezesem Andrzejem Wojciechowskim  i wiceprezesem Sebastianem Iwickim  oraz z nowym duetem trenerskim , Sławomirem Konarskim i Łukaszem Wiśniewskim. Był to ostatni trening Dygowian przed inauguracją nowego sezonu 2023/2024, która rozpocznie się meczem wyjazdowym w Goleniowie. Po raz pierwszy miałem okazję wysłuchać wypowiedzi , które wyjątkowo pozytywnie napawają optymizmem , nie tyle nawet jeśli chodzi o przyszłe wyniki pierwszego zespołu, ale w ogóle o rozwój piłki nożnej  w gminie Dygowo.  Jak przygotowana jest drużyna Perły-URB do pierwszej rundy nowego sezonu?  Jakie plany ma na przyszłość WKS Dygowo dowiecie się Państwo z materiału wideo.

wks-perla-urb-dygowo-

wks-perla-urb-dygowo-

wks-perla-urb-dygowo-


Drukuj