Derby powiatu IV ligi w Dygowie. Lepszego początku nie można sobie wymarzyć

Derby powiatu IV ligi w Dygowie. Lepszego początku nie można sobie wymarzyć

Drużyna Perła URB Dygowo rozpoczęła sezon IV ligi zachodniopomorskiej efektownie. Tydzień wstecz wygrała pierwszy mecz wyjazdowy 0-1 z Iną Goleniów , a w dniu dzisiejszym rozgromiła Olimp Gościno 5-0 (2-0). Bramki dla Dygowian zdobyli: Mateusz Bień dwie z rzutu karnego, Łukasz Wiśniewski dwie bramki i Mikołaj Duwe.

Prezes klubu Andrzej Wojciechowski po zakończonym meczu powiedział:

Sam wynik mówi wszystko za siebie , 5-0 wygrać w derby to jest wielki wyczyn. Zmontowaliśmy super zespół , fajna kadra 24 zawodników. Początek wiadomo ciężki ,bo to derby ,ale to był mecz praktycznie do pierwszej bramki. Szybko strzeliliśmy bramkę ,druga bramka ich załamała całkowicie. Druga połowa ,myślę że widać zaangażowanie na treningach i pracę zespołu. (….) Siedem zmian zrobiliśmy maksymalnie ,ile można. (…) No i to wyszło, w drugiej połowie ,że jednak ten mecz zdominowaliśmy. Super derby , trzeba się cieszyć ,6 punków,  6-0 w bramkach lepszego początku nie można sobie wymarzyć.


Drukuj