Ogłoszenia duszpasterskie 25.11.2018

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W trakcie sumy wystawienie NS i litania do Serca Pana Jezusa oraz dokonamy aktu  zawierzenia Sercu Zbawiciela.
- czwartek- przed Mszą św. wieczorną modlitwa w intencji powołanych do służby w Kościele.
- piątek- święto św. Andrzeja Apostoła,
- sobota - I Sobota miesiąca, oddajemy cześć N. Sercu NMP.
- niedziela- I Niedziela Adwentu. Rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe, które mają nas wprowadzić w czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Rekolekcje poprowadzi ks. Adam Falewicz z Lublina. W tym dniu na Mszy św. o godz. 8.00 zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny. Jak co roku, p. Jan nasz organista, te opłatki zaniesie do naszych domów. W przyszłą niedzielę odwiedzi parafian z Czernina, Kol. Czernin i Stramniczki, od godz. 15.00.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w   marca 2019.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: W środę po mszy wieczornej spotkanie Kręgu biblijnego. W czwartek o godz. 18.00 spotkanie chóru parafialnego. W niedzielę po sumie spotkanie dla wspólnoty Ż.R.
6.  Trwają  nabożeństwa wypominkowe, które są  sprawowane o godz. 17.45. Plan umieszczony jest w gablocie i na stronie internetowej.
7. Pielgrzymka do Lwowa... .
8. Dzisiaj  PZC kwestuje na rzecz potrzebujących wsparcie w zakresie pokrycia kosztów ponoszonych z leczeniem. Od przyszłej niedzieli będą rozprowadzane świece na stół wigilijny.
9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w grudniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
10. W minionym tygodniu zmarł śp. Tadeusz Sadowski z Bard. Pogrzeb w poniedziałek. Msza św. pogrzebowa o godz. 12.00 w kościele. RiP.

Drukuj