1. II Niedziela Adwentu. Jak co roku, p. Jan nasz organista, zanosi poświęcone opłatki do chrześcijańskich domów.  Plan jest na stronie internetowej. Od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 sprawowane są Msze św. "Roraty". Jak co roku zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych. Proszę zabrać ze sobą lampiony.
- poniedziałek -
- wtorek -
- czwartek- przed Mszą św. wieczorną modlitwa w intencji powołanych do służby w Kościele. Msza św. wieczorna zostanie odprawiona jako wotywna do Ducha Świętego, w związku z trwającym synodem diecezjalnym. Zapraszam szczególnie członków PZS i parafian. Po Mszy św. spotkanie dla PZS i chętnych, którzy chcą wziąć udział w trwającym synodzie.
- piątek- wsp. św. Jana od Krzyża,,
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w   marca 2019.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj na  sumie  poświęcenie i nałożenie dzieciom poświęconych medalików, a po mszy spotkanie z rodzicami klas III SP.  W czwartek o godz. 18.00 spotkanie chóru parafialnego. Piątek o godz. 19.00 nauka przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych w salce na probostwie.. W niedzielę  po mszy o godz. 12.30 spotkanie z rodzicami klas II SP.
6.  Dzisiaj po sumie rozpocznie się na placu kiermasz świąteczny, a zakończy się ok. 16.30. Szczególnie mile są widziane dzieci dla których organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek.
7. Wspólnota WSD dziękuję za ofiary zebrane na jej rzecz do puszki przed kościołem w listopadzie. Zebrano kwotę w wysokości: 1045,56.
8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w grudniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
9. W minionym tygodniu zmarł śp. Józef Fioł z Dygowa. RiP.

kosciol-w-dygowie.

 

Parafia należy do dekanatu Gościno .W skład parafii wchodzi kościół parafialny  Wniebowstąpienia Pańskiego  , kościół filialny

w Czerninie Wniebowzięcia NMP i kościł filialny

w Świelubiu św.Jana Ap. i E.

Proboszczem parafii , od 19.09.2009 roku jest
ks. dziekan Piotr Niedźwiadek
1 stycznia 2016 r. mianowany został dziekanem Dekanatu Gościno

1 stycznia 2021 ponownie mianowany dziekanem Dekanatu Gościno

12 listopada 2018 r. mianowany został Kapelanem Powiatowym Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Kołobrzegu


ks-dziekan-piotr-niedzwiadek-parafia-dygowoNabożeństwa w dni powszednie: Dygowo 18:00

( w styczniu , lipcu i sierpniu 8:30 )

Nabożeństwa w niedziele i święta: Dygowo 8:00 i 12:30 , Czernin 9:30 , Świelubie 11:00

 

Adres parafii:

78-113 Dygowo , ul. Wolności 4 

tel. 94 354 91 75

Biuro Parafialne
czynne środa, sobota 15:00 - 16:30

 

Nr konta bankowego parafii

19 8562 0007 0040 0031 2000 0010

Strona Diecezji Koszalińsko- Kołobrzeskiej