Ogłoszenia duszpasterskie 09.12.2018

1. II Niedziela Adwentu. Jak co roku, p. Jan nasz organista, zanosi poświęcone opłatki do chrześcijańskich domów.  Plan jest na stronie internetowej. Od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 sprawowane są Msze św. "Roraty". Jak co roku zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych. Proszę zabrać ze sobą lampiony.
- poniedziałek -
- wtorek -
- czwartek- przed Mszą św. wieczorną modlitwa w intencji powołanych do służby w Kościele. Msza św. wieczorna zostanie odprawiona jako wotywna do Ducha Świętego, w związku z trwającym synodem diecezjalnym. Zapraszam szczególnie członków PZS i parafian. Po Mszy św. spotkanie dla PZS i chętnych, którzy chcą wziąć udział w trwającym synodzie.
- piątek- wsp. św. Jana od Krzyża,,
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w   marca 2019.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj na  sumie  poświęcenie i nałożenie dzieciom poświęconych medalików, a po mszy spotkanie z rodzicami klas III SP.  W czwartek o godz. 18.00 spotkanie chóru parafialnego. Piątek o godz. 19.00 nauka przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych w salce na probostwie.. W niedzielę  po mszy o godz. 12.30 spotkanie z rodzicami klas II SP.
6.  Dzisiaj po sumie rozpocznie się na placu kiermasz świąteczny, a zakończy się ok. 16.30. Szczególnie mile są widziane dzieci dla których organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek.
7. Wspólnota WSD dziękuję za ofiary zebrane na jej rzecz do puszki przed kościołem w listopadzie. Zebrano kwotę w wysokości: 1045,56.
8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w grudniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
9. W minionym tygodniu zmarł śp. Józef Fioł z Dygowa. RiP.

Drukuj