Ogłoszenia duszpasterskie 16.12.2018

1. III Niedziela Adwentu. W opłatki na stół wigilijny można zaopatrzyć się u. p. Jana organisty.  Do  soboty włącznie  o godz. 18.00 sprawowane są jeszcze  Msze św. "Roraty".
- poniedziałek -
- wtorek -
- czwartek- przed Mszą św. wieczorną modlitwa w intencji powołanych do służby w Kościele. - piątek -
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w   marca 2019.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Dziękuję PZC za przekazaną kwotę  na rzecz parafii z kiermaszu świątecznego w wysokości 940 zł. W tym tygodniu pracowania konserwatorka z Torunia potwierdziła zwrot odnowionego obrazu. Również w tym tygodniu też ma być przeprowadzona modernizacja oświetlenia prezbiterium kościoła parafialnego.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj na  sumie  spotkanie z rodzicami klas II SP.  W czwartek o godz. 18.00 spotkanie chóru parafialnego. W sobotę o godz. 9.00 zbiórka dla kandydatów i ministrantów.
6.  W piątek o godz. 19.00, w salce na probostwie,  spotkanie dla osób które chcą pojechać na wycieczkę do Lwowa.
7.  W przyszłą niedzielę PZC kwestuje na rzecz potrzebujących środków związanych z leczeniem. Do środy trwa akcja: "Pusta choinka" .
8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w grudniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
9. W minionym tygodniu zmarł śp. Bartłomiej Ciecieląg oraz Piotr Kasprzyk, którego pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 14.00 w kaplicy . RiP.

Drukuj