Ogłoszenia duszpasterskie 26.01.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 26.01.2020

1. W kalendarzu liturgicznym:

- wtorek - wsp św. Tomasza z Akwinu,

- piątek - wsp. św. Jana Bosko,

- sobota -  I Sobota miesiąca. Msze św. w dni powszednie są już od tego dnia, odprawiane o godz.18.00.

- niedziela - Ofiarowanie Pańskie. Po komunii w trakcie każdej Mszy św. błogosławieństwo świec.

2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w kwietniu 2020.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Składam podziękowanie ofiarodawcy za ofiarę  w wysokości 200 zł z przeznaczeniem na realizację prac związanych z powstaniem nowego konfesjonału.

4.Polecam prasę katolicką: „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu: w sobotę o godz. 14.00 zapraszam chętnych do zmiany dekoracji po świętach Bożego Narodzenia w kościele parafialnym. W niedzielę po sumie spotkanie ze wspólnotą Ż.R. .

6. Są przy wyjściu z kościoła wyłożone na stoliku ulotki Caritas Diecezji w sprawie  przekazania 1% na rzecz hospicjum w Darłowie. Dzisiaj  PZC kwestuje na rzecz potrzebujących w zakresie pokrycia kosztów ponoszony z leczeniem.

7. Plan kolędy: Niedziela (26.01) ul. Kołobrzeska, dawniej( Woliłąka) Kolęda od godz. 14.30. Proszę o pojazd  Poniedziałek (27.01) Stramniczka. Początek  od torów kolejowych. Kolęda od godz. 16.00. Proszę o pojazd.Wtorek  (28.01.)  ul. Ogrodowa. Początek od U. Gminy do nr. 16. Prawa i lewa strona.  Kolęda od godz. 15.30. Środa (29.01) ul. Ogrodowa. Początek od nr. 21. Prawa i lewa strona do nr. 26 i. za ogrodnictwem. Kolęda od godz. 16.00. Czwartek (29.01.) ul. Ogrodowa od nr. 46. przy ul. Kołobrzeskiej do nr. 35. Kolęda od godz. 15.30.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lutym zapraszam   w ostatnią niedzielę miesiąca.


Drukuj