Ogłoszenia duszpasterskie 02.02.2020 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 02.02.2020 r.

1. W kalendarzu liturgicznym:

 - niedziela - Ofiarowanie Pańskie. Po komunii, w trakcie każdej Mszy św.,  błogosławieństwo świec,

- poniedziałek -wsp. św. Błażeja,

- środa - wsp. św. Agaty,

- czwartek - I Czwartek miesiąca. Modlitwa w intencji powołań o godz. 17.30. Wsp św. Pawła Miki i towarzyszy męczeństwa,

- piątek - I Piątek miesiąca. W tym dniu wyjątkowo zostaje odwołana wizyta duszpasterska u chorych. Spowiedź św. o godz. 17.00. Adorację poprowadzi Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ.

2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w kwietniu i maju 2020.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Składam podziękowanie ofiarodawcy za ofiarę  w wysokości 200 zł z przeznaczeniem na realizację prac związanych z powstaniem nowego konfesjonału oraz za ofiarę w wysokości 200 zł z przeznaczeniem na ogrzewanie.

4.Polecam prasę katolicką: „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie w salce spotkanie ze wspólnotą Ż.R. . W środę o godz. 18.30 Krąg Biblijny, w piątek o godz. 18.30 nauka dla rodziców i chrzestnych. W przyszłą niedzielę spotkanie z rodzicami dzieci klas III SP po sumie.

6. Są przy wyjściu z kościoła wyłożone na stoliku ulotki Caritas Diecezji w sprawie  przekazania 1% na rzecz hospicjum w Darłowie.

7. Zakończona została wizyta duszpasterska "Kolęda". Dziękuję za wspólnie spędzony czas w trakcie tej wizyty, za życzliwość i podwiezienie autem do tych wszystkich, którzy oczekiwali na kolędę.

8. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w naszej parafii w niedzieli 23 lutego, a zakończymy w  Środę Popielcową 26 lutego. Poprowadzi te spotkania o. Tomasz Ewertowski. OMI.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lutym zapraszam   w ostatnią niedzielę miesiąca.


Drukuj