Ogłoszenia duszpasterskie 09.02.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 09.02.2020

1. W kalendarzu liturgicznym:

- poniedziałek -wsp. św. Scholastyki,

- wtorek - wsp. NMP z Lourdes. W tym dniu obchodzimy Światowy dzień Chorego. W trakcie Mszy św. o godz. 18.00 zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych.

- czwartek -  modlitwa w intencji powołań o godz. 17.30.

- piątek - święto świętych Cyryla i Metodego. Patronów Europy.

2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w kwietniu i maju 2020.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę II niedzielę miesiąca.. Składam podziękowanie ofiarodawcy za ofiarę  w wysokości 200 zł z przeznaczeniem na realizację prac związanych z powstaniem nowego konfesjonału.

4.Polecam prasę katolicką: „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj po sumie spotkanie z rodzicami dzieci klas III SP. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie PZC w salce na probostwie. W czwartek o godz. 18.00 próba chóru. W piątek nie ma spotkania z ministrantami. W przyszłą  niedzielę z uwagi na ferie zimowe nie ma spotkania z rodzicami dzieci klas II SP.

6. Są przy wyjściu z kościoła wyłożone na stoliku ulotki Caritas Diecezji w sprawie  przekazania 1% na rzecz hospicjum w Darłowie.

7. W tym tygodniu Biuro Parafialne będzie nieczynne.

8. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w naszej parafii w niedzieli 23 lutego, a zakończymy w  Środę Popielcową 26 lutego. Poprowadzi te spotkania o. Tomasz Ewertowski. OMI. Plan podam w przyszłą niedzielę.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lutym zapraszam   w ostatnią niedzielę miesiąca.


Drukuj