Ogłoszenia duszpasterskie 08.03.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 08.03.2020

1. W kalendarzu liturgicznym:

- środa -

- czwartek -  modlitwa w intencji powołań o godz. 17.30. W związku z trwającym II Synodem Diecezjalnym, Msza św. o godz. 18.00 zostanie odprawiona jako wotywna do Ducha Świętego. Zapraszam do wspólnej modlitwy, zwłaszcza uczestników grupy synodalnej. Po Mszy św. spotkanie dla tej wspólnoty i chętnych w salce na probostwie.

- piątek - Droga Krzyżowa o godz. 17.30 w kościele parafialnym W kościołach pomocniczych według ustalonej tradycji.

- sobota -

- niedziela - nabożeństwo pasyjne Gorzkie Żale w Dygowie przed sumą parafialną o godz. 12.30, w kościołach pomocniczych przed Mszą św.

2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w  maju i czerwcu 2020.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę w dzisiejszą II niedziela miesiąca.

4.Polecam prasę katolicką: „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj na sumie odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych przez dzieci z klas III SP. Po mszy spotkanie z rodzicami. We wtorek spotkanie dla wspólnoty PZC.

 W piątek zbiórka  dla ministrantów  i kandydatów o godz. 17.00. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami dzieci z klas II SP.

6. Są przy wyjściu z kościoła wyłożone na stoliku ulotki Caritas Diecezji w sprawie  przekazania 1% na rzecz hospicjum w Darłowie.

7. Zapowiedzi przedślubne: Szymon Piotr Donajski, kawaler, zam., w Dygowie i Natalia    Porożyńska, panna, zam., w Koszalinie, zap. I.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w marcu zapraszam   w ostatnią niedzielę miesiąca.


Drukuj