Ogłoszenia duszpasterskie 27.06.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 27.06.2021

1.  Zapraszam do wzięcia udziału  w nabożeństwach czerwcowych  ku czci NSPJ, które są odprawiane jeszcze do środy.

W liturgii tygodnia:

-poniedziałek - wsp. św. Ireneusza, Msza św. wieczorna z wigilii uroczystości św. Piotra i Pawła.

- wtorek -  uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

- czwartek -   1 lipca. Od tego dnia do 31 sierpnia Msza św. w dni powszednie  w naszej parafii będzie prawowana o godz.8.30. Modlitwa w intencji powołań do kapłaństwa o godz. 8.00. W tym dniu wsp. św. Ottona . I czwartek miesiąca.

- piątek - I Piątek. Spowiedź od godz.8.00. Po Mszy św. odwiedziny duszpasterskie chorych. O godz. 17.30 okazja do spowiedzi św. połączona z udzieleniem Komunii św. poza Mszą św.

- sobota - I Sobota miesiąca dedykowana Niepokalanemu Sercu NMP. Święto św. Tomasza Apostoła.

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w dni powszednie  października i listopada.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone  na tacę.

4.Polecam prasę katolicką „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu: w przyszłą niedzielę po sumie spotkanie ze wspólnotą Ż. R.

6. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas kwestuje po Mszach świętych na rzecz potrzebujących rachunków związanych z  długotrwałym leczeniem.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w lipcu zapraszam w ostatnią niedziele czerwca na Mszę św. sprawowaną o godz. 12.30.

Do wieczności w minionym tygodniu odeszli śp. Władysław Strzelec z Pustar. Stanisław Suski z Czernina. Edmund Leonard Rewoliński z Dygowa. Pogrzeb we wtorek. Msza św. o godz. 15.30. Arkadiusz Bugajczyk z Dygowa. Pogrzeb w środę. Msza św o godz. 14.00.w kościele. RiP.


Drukuj