Ogłoszenia duszpasterskie 16.01.2022

Ogłoszenia duszpasterskie 16.01.2022

1.  W liturgii tygodnia:

- przez cały styczeń Msze św. w dni powszednie, są sprawowane o godz. 18.00. Z uwagi na tę zmianę proszę intencjodawców, którzy prosili o odprawienie Mszy św w styczniu o zwrócenie uwagi na zmianę godziny, kiedy odprawiane są ich intencje.

- poniedziałek - wsp. św. Antoniego , opata,

- wtorek - rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan,

- środa - wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa,

- czwartek -  modlitwa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych,

- piątek - wsp. św. Agnieszki.

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w kwietniu i maju.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza. Zgodnie z rozporządzeniem księdza biskupa, 50% tacy z dzisiejszej niedzieli ma być odesłane do Kurii w Koszalinie.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .                                                                   

5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj o godz. 12.30 -  będzie spotkania z rodzicami dzieci z klas III  i II S.P. We wtorek spotkanie po mszy wieczornej PZC.W piątek po Mszy św. wieczornej zbiórka dla ministrantów i kandydatów.

6. W przyszłą niedzielę PZC kwestuje na rzecz potrzebujących w pokryciu kosztów związanych z leczeniem.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w styczniu zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.

Do wieczności w minionym tygodniu odeszli śp. Anna Zawadzka z Gąskowa, Janina Karnafel z Dygowa i Edward Ratajski z Pustar. RiP.


Drukuj