Ogłoszenia duszpasterskie 06.08.2023

Ogłoszenia duszpasterskie 06.08.2023

KOMUNIKAT BISKUPA KOSZALIŃSKO-KOŁOBRZESKIEGO ZBIGNIEWA ZIELIŃSKIEGO ZAPRASZAJĄCY NA DIECEZJALNĄ PIELGRZYMKĘ RODZIN

1. W liturgii tygodnia:

-wtorek – wsp. św. Dominika,

- środa – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, Patronki Europy,

- czwartek -  święto św. Wawrzyńca, męczennika, modlitwa w intencji powołań w kościele parafialnym o godz. 08.00,

- piątek – wsp. Św. Klary,

2. Intencje mszalne. Są wolne  jeszcze intencje w grudniu i lutym przyszłego roku.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela w miesiącu.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .

5. Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie ze wspólnotą ŻR.

6. Zapowiedzi przedślubne: Damian Skiba, kawaler, zam. W Kołobrzegu i Tamara Makuch, panna, zam. W Pustarach. Zap. II. Waldemar Frąckowiak, kaw, zam. W Szamotułach i Małgorzata Kowalska, panna, zam. w Dygowie, zap. I.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w sierpniu zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.

8. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli śp. :  Helena Słoboda z Czernina. Pogrzeb w poniedziałek w kaplicy o godz. 14.00 oraz Zygmunt Rybaniec z Dygowa. Pogrzeb w czwartek o godz. 13.00 w kaplicy w Dygowie. RiP.

 


Drukuj