Festyn Parafialny we Wrzosowie

Festyn Parafialny we Wrzosowie

Dnia 15 sierpnia 2023 roku, jako wspólnota parafialna, po raz pierwszy przeżyliśmy Festyn parafialny we Wrzosowie. Celem pierwszym i najważniejszym takiego wydarzenia jest spotkanie. Przy wielkiej pracy mieszkańców wszystkich miejscowości z naszej Parafii udało się to przeprowadzić oraz zebrać fundusze na rozpoczęcie prac remontowych przy kościele zabytkowym w Kłopotowie.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w to dzieło. Ufam, że wydarzenie to wpisze się w kalendarz i przyniesie wiele dobrych owoców. Tym samym już dziękuję za 50 lat istnienia wspólnoty Parafii Wrzosowo. Zapraszam już dziś na uroczystość modlitewną w sobotę dnia 30 września 2023 roku. Zakończymy 50. ,czyli Jubileuszowy Rok istnienia Parafii.

Ks. Proboszcz Grzegorz Jagodziński


Drukuj