Wielki Post i Wielkanoc 2024

Wielki Post i Wielkanoc 2024

Za nami piękny Okres Wielkiego Postu, który wprowadził nas w najważniejszy czas w ciągu Roku Liturgicznego czyli Okres Wielkanocny – Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękuję za wszystkie spotkania i nabożeństwa, zarówno w Wielkim Poście, jak też w Wielkim Tygodniu, który wprowadził nas w największe tajemnice naszej wiary. Dziękuję za wszelkie porządki oraz dekoracje wielkopostne i wielkanocne. W Wielki Piątek kandydaci do sakramentu bierzmowania przyjęli krzyże od swoich rodziców i chrzestnych. Podczas Wigilii Paschalnej dzieci przygotowujące się do sakramentów spowiedzi i eucharystii odnowiły przyrzeczenia chrzcielne. Po raz pierwszy Wigilię Paschalną przeżyliśmy w nocy z Procesją Rezurekcyjną. Dziękuję za to niezwykłe spotkanie na modlitwie i przed kościołem. 

Ks. Proboszcz Grzegorz Jagodziński

-parafia-wrzosowo-

-parafia-wrzosowo-

-parafia-wrzosowo-

-parafia-wrzosowo-

parafia-wrzosowo-

 


Drukuj