1. Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dygowie informuje, że terapeuta uzależnień Pani Jolanta Marszał w Punkcie Pomocy Rodzinie przy ul. Kołobrzeskiej 28 w miesiącu czerwcu 2024r. będzie obecna wyłącznie w dniach 04.06.2024r. oraz 11.06.2024r.  w godzinach od 8.00 do 11.00.

2. Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dygowie informuje, że pilnie poszukuje osoby chętnej do wykonywaniapracy opiekunki – świadczenie usług opiekuńczych w domu osoby chorej. Praca opiekunki będzie się odbywała w oparciu o umowę zlecenie, na zastępstwo w okresie od 1 lipca 2024r do 9 sierpnia 2024r.

Miejsce pracy: Skoczów- usługi opiekuńcze obejmują pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb żywnościowych, opiekę higieniczną, zleconą przez lekarza pielęgnację oraz w miarę możliwości zapewnienie kontaktów z otoczeniem – 3 godziny dziennie w dni powszednie od poniedziałku do piątku. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się osobiste do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dygowie, ul. Kolejowa 1, pok. nr 1 lub kontakt telefoniczny pod nr 94 358 45 58.