W naszej gminie Dygowo, w Stramniczce, powstała Pracownia Cukiernicza „Domowe Słodkości”. Właścicielką i jednocześnie  mistrzem cukiernictwa jest Pani Sabina Krawczyk.

Pani Sabina pierwsze szlify w cukiernictwie zdobywała w dawnej cukierni „U Szulca”. Swego czasu była to najsłynniejsza cukiernia w Kołobrzegu. Jej przygoda ze słodkimi specjałami zaczęła się już w dzieciństwie. Z uśmiechem wspomina swoje pierwsze samodzielnie zrobione, w wieku sześciu lat, słodkie naleśniki oraz kolejne etapy życia, kiedy utrwalała się pewność, że zostanie zawodowym cukiernikiem. Torty i inne desery robiła wcześniej dla rodziny i znajomych. Jednak przyszedł czas na połączenie pasji i biznesu.

Słodkie dzieła pracowni - torty, ciasta, ciastka, słodkie stoły, nadążają za duchem czasu, ale oparte są na dawnych recepturach. Nowe trendy przejawiają się zarówno w dekoracjach jak i samym kształcie tortu. Wyroby zawierają tylko naturalne i ekologiczne składniki.

Pani Sabina dużo eksperymentuje. Torty są niepowtarzalne i na każdą okazję, zgodne z życzeniem klienta. Niektóre to małe dzieła sztuki, są niczym płótno malarskie. Umiejętnie łączone smaki i kolory wyrobów tworzą głębię doznań smakowych i estetycznych. Są odpowiednio dobrane do stylu i temperamentu zamawiającego.

Wyobraźnia i umiejętności Pani Sabiny Krawczyk dadzą radę każdemu słodkiemu wyzwaniu.

Zapraszamy do współpracy z Pracownią Domowe Słodkości

Fotogaleria tortów

Strona na Facebook

ARTYKUŁ PROMOCYJNY , SPONSOROWANY