Kolejne starty młodych kolarzy z KTC Kołobrzeg

Kolejne starty młodych kolarzy z KTC Kołobrzeg

W piątek 26 kwietnia  młodziki i żaki z KTC Kołobrzeg ścigali się na rowerach szosowych w Goleniowie podczas Wojewódzkich Dni Olimpijczyka w Kryterium Ulicznym . Przyjechały tam rywalizować najlepsze klubu z województwa . Dla niektórych zawodników był to pierwszy wyścig na rowerze szosowym.

 W kategorii młodzik najlepiej zaprezentował się Kacper Wójcicki z Wrzosowa zajmując II miejsce , tuż za podium jego klubowi koledzy :

V miejsce Oliwier Wrześniewski z Dygowa

VI miejsce Oskar Cejmerowski z Kołobrzegu

 W kategorii żak - klasa IV i V nasi zawodnicy wszyscy w pierwszej dziesiątce :

VI Olivier Serafin

VII Tomasz Kopański

VIII  Ksawery Andrzejewski

Nasze żakinie też ładnie walczyły :

V Lena Wielogórska

VI  Maja Górczyńska

 Po super udanym piątku,  w sobotę  zawodnicy KTC Kołobrzeg stanęli na starcie wyścigu MTB ( rowery górskie) w Pogorzelicy . Tu startowała grupa średniozaawansowana oraz początkująca - niektórzy ścigali się po raz pierwszy w życiu, od razu wskakując na podium.

 W kat. kl. I-III chłopcy :

III  Antek Sulima

V  Mateusz Pietrzyk

 kat. IV-VI klasa dziewczynki :

I miejsce zajęła Lenka Wielogórska

 kat. IV-VI chłopcy :

I miejsce Tomek Kopański

III miejsce Jaś Szymczyk

 tuż za podium Jaś Rowiński i Ksawery Andrzejewski .

 Ogromna duma rozpiera mnie i trenerów, którzy wkładają ogrom pracy , abyśmy mogli znowu podziwiać sukcesy kołobrzeskich kolarzy. Bardzo dziękuję zawodnikom , trenerom i rodzicom. Zapraszam wszystkie dzieci które chciałyby spróbować trenować kolarstwo do nowo otwartej grupy początkującej , którą prowadził będzie trener Jakub Braun 502 350 420.Zawodnicy otrzymują od klubu rower szosowy / mtb  , strój kolarski oraz kask .

 Agnieszka Braun

Przewodnicząca Szkółki Kolarskiej KTC Ziemia Kołobrzeska


Drukuj