Festyn w Czerninie

Festyn w Czerninie

W Czerninie odbył się letni piknik sołecki. Oferta atrakcji przygotowanych przez sołtyskę Katarzynę Majcher ,radę sołecką oraz sympatyków sołeckich inicjatyw ukierunkowana była na gry i zabawy ruchowe dzieci i dorosłych. Smaczku całej imprezie dodał towarzyski mecz piłki nożnej. W jednej z drużyn obok siebie grali wójt Grzegorz Starczyk i przewodniczący

rady gminy Artur Wasiewski. Jak się okazało doskonały duet piłkarski. Pięć strzelonych dla drużyny bramek panowie podzielili między siebie – wójt trzy, przewodniczący dwie. Doskonała atmosfera , która towarzyszyła  piknikowi to duża zasługa sołtyski Katarzyny Majcher , której energia wystarczyła na prowadzenie zabaw z dziećmi , rozgrzewki  przedmeczowej , gry w piłkę nożną i czuwanie nad przebiegiem imprezy.

Autor zdjęć Marek Kawęcki


Drukuj