Piknik w Dębogardzie

Z wyjątkową konkurencją , bo meczem naszej narodowej drużyny piłkarzy, musieli się wczoraj zmierzyć organizatorzy pikniku w Dębogardzie. Po raz pierwszy w historii miejscowości rodzinny ,letni festyn na powitanie lata rozpoczął się razem z meczem Euro 2016. Także nie mogło zabraknąć  strefy kibica na świetlicy, gdzie dzielono czas pomiędzy zabawą a emocjami piłkarskimi. Rada sołecka z Dębogardu stanęła na wysokości zadania przy organizacji imprezy. Dzięki pomocy Urzędu Gminy i prywatnych sponsorów nie zabrakło atrakcji dla dzieci i dorosłych. Trzysta losów loteria fantowej , zabawy dla dzieci z animatorką  , stół przekąsek, grill , słodkości  z wyjątkowym „Leśnym mchem”-ciastem szpinakowym z owocem granatu – uprzyjemniły spędzenie gorącego popołudnia w Dębogardzie.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich. Zainteresowani nabyciem fotografii w formie cyfrowej lub papierowej mogą kontaktować się pod numerem telefonu 606 764 123.