Uznanie za sukcesy w Kyokushin Karate dla Dominiki

Wójt Marek Zawadzki w dniu dzisiejszym gościł u siebie w gabinecie 11-to letnią Dominikę Puzynę ,wraz mamą Renatą, chcąc uhonorować  jej osiągnięcia sportowe. Kyokushin  Karate , to specjalność Dominiki. Trenuje w kołobrzeskim  Klubie Kyokushin  Karate BUNTAI i jest mieszkanką Dębogardu. W swojej kategorii wiekowej ,sukcesywnie od ponad roku , staje na podium wielu zawodów o randze krajowej i międzynarodowej na terenie naszego województwa. Jej ostatni sukces to 3 miejsce w majowych Międzynarodowych Mistrzostwach Pomorza Kyokushin Karate w Szczecinie. W uznaniu wysiłku włożonego w treningi  i sukcesów w zawodach Wójt wręczył Dominice dyplom pamiątkowy oraz czek do zrealizowania na dowolny cel zakupowy. Gratuluję sukcesów i życzę woli doskonalenia się w tej sztuce walki.