Sołectwo Dębogard zajęło I miejsce w konkursie wieńca dożynkowego w Barzkowicach!

W Barzkowicach w ostatnim dniu 34. Tragów Rolnych AGRO POMERANIA 2022  odbyły się dożynki rolnicze. W programie wydarzenia zorganizowano tradycyjny konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy do którego stanęło 32 wystawców rękodzieła. Gminę Dygowo reprezentowało sołectwo Dębogard z wieńcem , które na dożynkach gminnych uplasował się na trzecim miejscu.

Tym razem komisja konkursowa oceniła dzieło z Dębogardu najwyżej, pierwsze miejsce! Gratulujemy!

Wieniec z Dębogardu będzie wystawiony jeszcze na Dożynkach Wojewódzkich Pomorza Zachodniego, które odbędą się w dniach 24-25 września 2022 r. w Przelewicach.