Mieszkańcy Gąskowa, korzystając z znakomitej pogody, spotkali się spotkali się w miejscu wypoczynku w centrum miejscowości na kameralnym  pikniku. Ukończona niedawno inwestycja gminna – siłownia zewnętrzna-zrealizowana ramach konkursowych grantów sołeckich Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego wzbogaciła możliwości mieszkańców w kwestii dbałości o kondycję fizyczną , a co za tym idzie , również o zdrowie. Wiadomym jest ,że ćwiczenie poza pomieszczeniami zamkniętymi lepiej wpływa na organizm i ogólne samopoczucie trenujących. Co więcej ,tego typu miejsca aktywizują również osoby starsze.

Pani sołtys  Beata Sobczak i radny Jarosław Grzela podziękowali wójtowi Gminy Dygowo Grzegorzowi Starczykowi za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.

silownia-gaskowo

silownia-gaskowo

silowania-gaskowo