Deszczowy piknik w Kłopotowie

Kolejny weekend i kolejny piknik sołecki , tym razem w Kłopotowie. Podobnie jak przed tygodniem na pierwszym planie była pogoda, która uniemożliwiała pełne korzystanie z przygotowanego programu. Życie festynowe koncentrowało się pod namiotami, których było więcej o nowo zakupiony przez sołectwo. Sołtys Dariusz Olenowicz przygotował na tę imprezę solidne i ładnie wyglądające siedziska i stoły z tarcicy, ale niestety pod chmurką. Będą służyć mieszkańcom nie tylko na czas festynu. Z przygotowanego programu najwięcej skorzystały dzieci ,które w chwili „okna pogodowego”, animator Dariusz Wojciechowski zorganizował do gier i zabaw na płycie boiska. Organizatorzy zadbali także o doskonałe zaplecze kulinarne – królowały wyroby cukiernicze i pierogi. Loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami przygotowana była na blisko czterysta głosów.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.

Drukuj