Miechęcino z lotu ptaka

Miechęcino, położone nad malowniczą Parsętą w gminie Dygowo, emanuje urodą przyrody i spokojem wiejskiego krajobrazu. To miejsce, które zachwyca swoim urokiem o każdej porze roku. Od południa otoczone rozległymi łąkami, które wiosną rozkwitają, tworząc malownicze rozlewiska między meandrującą rzeką. Natomiast od północy, wznoszą się łagodne wniesienia, na których rozpościerają się pola uprawne.

W sercu tej urokliwej miejscowości powstaje obiekt o kluczowym znaczeniu dla mieszkańców - świetlica. Jej budowa potrwa do września bieżącego roku. Świetlica stanowi ważny punkt dla społeczności lokalnej, będzie miejscem spotkań, integracji oraz kulturalnych i społecznych wydarzeń, dodając jeszcze więcej życia i atmosfery temu już tak urokliwemu zakątkowi.