Statuetka "Przyjaciel Parsęty" dla Straży Gminnej z Dygowa

Po raz jedenasty firma Troton, Klub Gaja, i Porozumienie dla Parsęty, zorganizowały Wielkie Sprzątanie Brzegów Parsęty. W tym roku po raz pierwszy miały miejsce akcje: budowy domków dla owadów zapylających oraz propagowania adopcji psów i kotów ze schronisk. Ze swoimi podopiecznymi byli wolontariusze z kołobrzeskiego schroniska REX. W tym roku były akcenty związane z gminą Dygowo. Pierwszy to: wójt został przepytany z wiedzy o Parsęcie ,którą przekazał celująco , a drugie to przyznanie statuetki „Przyjaciela Parsęty” dla Straży Gminnej w Dygowie , w uznaniu pracy na rzecz Parsęty i za autorski program zapobieganiu bezdomności zwierząt. Nagrodę odebrał komendant Tomasz Biełooki. Zapraszam na skrót filmowy z wczorajszej imprezy.

Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich. Zainteresowani nabyciem fotografii w formie cyfrowej lub papierowej mogą kontaktować się pod numerem telefonu 606 764 123.