Piknik w Świelubiu

Piknik w Świelubiu

Rozpoczął się na dobre sezon na pikniki  organizowane przez sołectwa. Dziś  w Świelubiu miejscowe sołectwo zorganizowało plenerową imprezą dla dzieci i dorosłych. Pogoda dopisała , wiec na placu przy świetlicy było pełno gwaru i wesołej zabawy. Przygotowane przez organizatorów atrakcje to loteria fantowa , różnego rodzaju

zabawy zręcznościowe , Zumba prowadzona przez animatorkę , przejażdżki w zaprzęgu z kucem oraz w samochodzie Ochotniczej Straży Pożarnej z Czernina. Naturalnie nie zabrakło smacznych przekąsek w tym słodkości takich jak ciasta własnej roboty czy wata cukrowa.  Dopisali także goście z sąsiednich sołectw.

Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich. Zainteresowani nabyciem fotografii w formie cyfrowej lub papierowej mogą kontaktować się pod numerem telefonu 606 764 123.