W Świelubiu ,sołtys wraz z rada sołecką zorganizowali mini piknik na placu zabaw. Okazją do spotkania było zrealizowanie ramach konkursowych grantów sołeckich Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, inwestycji w postaci siłowni zewnętrznej.

Na spotkanie sołectwo zaprosiło wójta Gminy Dygowo ,Grzegorza Starczyka.

Sołtys Zdzisław Mikulski w rozmowie z wójtem nie krył zadowolenia ,że w miejscowości powstało miejsce aktywnego wypoczynku. Co prawda ,podkreślił, że na razie więcej korzystają z urządzeń panie i młodzież. Panowie korzystają ze stałej wymówki, że wystarczająco ćwiczą mięśnie w czasie pracy.

Wiadomo ,trwają żniwa, ale później warto rozpocząć przygodę z aktywnością fizyczną. Ćwicząc można zapomnieć o tych wszystkich problemach i dbać o zdrowie!

silownia-swielubie-gmina-dygowo

solectwo-swielubie