Ruszyły prace we Włościborzu

Ruszyły pełną parą prace związane przebudową drogi gminnej i powiatowej we Włościborzu. Od DPS-u rozpoczęto zdejmowanie bruku i budowę kanalizacji deszczowej oraz przygotowania do usuwania kolizji z kablami telekomunikacyjnymi. Zamontowany został już separator który zatrzymywał będzie zanieczyszczenia wody deszczowej. Trwa montaż studni i kanalizacji z rur 315 mm. Na drugim końcu odcinka drogi gminnej inna brygada rozpoczęła prace przy przepuście . Natomiast na drodze powiatowej trwa wycinka drzew. Potężne dęby , które kolidują ze skrajnią projektowanej drogi zostaną usunięte. Większość z nich jest już spróchniała. Do końca tygodnia prace związane z wycinką i wywiezieniem  drzew powinny się zakończyć.