Włościbórz jednym wielkim placem budowy

Przebudowa drogi gminnej i powiatowej we Włościborzu  idzie pełną parą. Równolegle pracuje kilka brygad wyposażonych w ciężki sprzęt .Na drodze gminnej zakończona została główna nitka kanalizacji deszczowej i trwa korytowanie, roboty kablowe  oświetlenia zewnętrznego i układany jest  krawężnik.Na odcinku drogi powiatowej , częściowo zdjęty jest kamień i rozpoczęto budowę kanalizacji deszczowej. Przebudowie drogi towarzyszy modernizacja energetycznej linii napowietrznej zasilającej budynki i oświetlenie zewnętrzne. Wymieniane są wszystkie słupy na nowe i pięcioprzewodowa linia zamieniona będzie na przewód typu „plecionka” w całości izolowany. Rozpoczęto również prace związane z oświetleniem zewnętrznym.Ze względu na prowadzone prace ,utrudnienia w dojeździe do swoich posesji mają wszyscy mieszkańcy . Szczególnie problem ten narasta po opadach deszczu. Jazda po rozmiękczonej  drodze piaszczystej nie należy do łatwych ,a czasami jest niemożliwa.Zapraszam na fotorelację.