Sołeckie zawody wędkarskie we Wrzosowie

Pogoda dopisała organizatorom i uczestnikom wczorajszych zawodów wędkarskich i pikniku ,zorganizowanych przez sołectwo z Wrzosowa. Zawody odbywały się na akwenie udostępnionym przez Pana Henryka Wypycha. Rywalizację wygrał Marian Starczyk , jego wynik to lin o wadze 0,31 kg. Drugie miejsce zajął Daniel Szabrański  , trzecie Radosław Niedbalec. ....
Pozostali uczestnicy piknik - zawodów to : Tadeusz Werner ,Mieczysław Grzelak, Rafał Wiśniewski, Jan Maciaszek, Zbigniew Grzebieniak, Roman Werner, Dariusz Wojciechowski, Arkadiusz Starny, Michał Kamiński, Zdzisław Wichowski, Ewelina Wichowska i Łukasz Martyniec. Zawody były poza naturalną rywalizacją  ,również doskonałą zabawą i możliwością grillowania w pięknych okolicznościach natury. Wszystkim uczestnikom wręczone zostały nagrody. Fundatorami byli Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Pan Grzegorz Starczyk , Stowarzyszenie „ SENIOR” , Mariusz Kazimierczak –usługi przewozowe „ PEGAZ”, Kamila Karpińska –usługi przewozowe „ Kami” , Stefan Przychoćko-sklep wędkarski, wytwarzanie sprzętu wędkarskiego „Węd-sport”, sklep przemysłowo-wielobranżowy Sport z Kołobrzegu oraz GZOiK w Dygowie. Wszystkim sponsorom imprezy Pani Sołtys Małgorzata Kamińska składa serdeczne podziękowania za wsparcie .


Drukuj