Piknik we Wrzosowie

Sołectwo we Wrzosowie zorganizowało dla mieszkańców letni piknik. Pogoda dopisała ,więc i organizatorzy byli zadowoleni z frekwencji. Można było bez chowania się przed deszczem korzystać z wielu atrakcji. Dzieci miały do dyspozycji dmuchaną zjeżdżalnię, basen z piłkami, przejażdżki konne ,motocyklowe oraz możliwość uczestniczenia w pokazach strażackich. Przygotowano stoisko loterii fantowej, której losy rozeszły się błyskawicznie, a stoiska grilla i ciast domowych miały ciągłe kolejki. Głównym punktem przygotowanego programu była aukcja w ciemno. Przygotowane przez organizatorów paczki –prezenty kusiły uczestników do licytowania bardzo wysokich kwot. Zabawa znakomita, a budżet sołectwa solidnie zasilony. To pierwsza tego typu akcja zorganizowana w gminie. Brawa za pomysł. Aukcję prowadził zaproszony na piknik były wójt Marek Zawadzki, któremu wcześniej sołtys Małgorzata Kamińska i radny Piotr Krysztofiak podziękowali za długoletnią współpracę.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.