Festyn we Wrzosowie (fotorelacja)

Organizatorzy – sołectwo Wrzosowo, zapewnili w czasie wczorajszego festynu rodzinnego wszystko co najlepsze do spędzania wolnego czasu. Doskonała pogoda, szereg atrakcji dla dzieci , ciekawe fanty loterii ,świetnie zaopatrzony punkt gastronomiczny przyciągnęły mieszkańców Wrzosowa i okolic. Doskonałe atrybuty festynu sprawiły ,że jego uczestnicy chętnie i aktywnie wzięli udział w głównej atrakcji sobotniego popołudnia - licytacji „w ciemno” wystawionych przez darczyńców przedmiotów. Dochód z licytacji będzie przeznaczony na zakup namiotu do imprez plenerowych, ale co najważniejsze rekordowa kwota licytacji za jeden z przedmiotów i bilety do parku rozrywki stały się darem serca dla chorej Asi, potrzebującej pomocy na leczenie za granicą.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.

Drukuj