Festyn we Wrzosowie

Festyn we Wrzosowie

We Wrzosowie odbył się letni piknik dla mieszkańców, przygotowany przez miejscowe sołectwo. Imprezę zorganizowano na stadionie kompleksu sportowo-rekreacyjnego.  Dzieci i dorośli mogli skorzystać z wielu atrakcji plenerowej zabawy dzięki sponsorom indywidualnym i lokalnym firmom. Tradycyjnie zorganizowano loterię fantową i aukcję „w ciemno”.

Wśród siedmiuset losów znalazły się atrakcyjne nagrody – dwa rowery. Aukcję prowadzili wójt Grzegorz Starczyk i Krzysztof Jamroży, a nad jej przebiegiem jak i całym festynem czuwała sołtyska Małgorzata Kamińska. Wpływy z licytacji będą przeznaczone na potrzeby sołectwa. Ze środków zebranych w ubiegłym roku zakupiono namiot wielkopowierzchniowy pod którym mieszkańcy Wrzosowa i goście mogli w tym roku biesiadować.

Autor zdjęć Marek Kawęcki


Drukuj