W niedzielę 28 stycznia rusza 32. FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku Sztab Szkoły Podstawowej w Czerninie organizuje gminne finałowe granie. W tym roku to wydarzenie odbędzie się z dużym  rozmachem,  ponieważ Sztab działał będzie  w świetlicy w Czerninie , w Gminnym Ośrodku Kultury w Dygowie oraz na sali gimnastycznej w Dygowie.

Granie rozpocznie się o godzinie  11.00 Turniej Piłki Siatkowej na szkolnej sali gimnastycznej w Dygowie. Od godzi 12.00 do 15.00 można będzie odwiedzić ośrodek kultury, gdzie  wolontariusze przygotowali szereg atrakcji.

W samym Czerninie również od godziny 12.00 będzie coś dla oka, ucha , zdrowia i oczywiście podniebienia. Szczegóły na plakacie. Głównym wydarzeniem niedzielnego grania będzie licytacja WOŚP , która rozpocznie się o godzinie 16.00!

Portal przygotuje relację z wydarzenia!

Zapraszamy serdecznie!