Jubileuszowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 10 kwietnia w Zespole Szkół  w Dygowie odbył się 40. Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do rywalizacji przystąpili uczniowie wszystkich  szkół podstawowych i gimnazjów gminy Dygowo. Wsparcia w przeprowadzeniu turnieju udzielili policjanci z Posterunku Policji w Dygowie. Uczestnicy zmierzyli się konkurencjach: test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, oraz przejazd torem przeszkód.  W rywalizacji indywidualnej szkół podstawowych podium to:
I miejsce – Piotr Kaczorowski SP Dygowo
II miejsce – Otylia Mikołajewska SP Dygowo
III miejsce – Aleksander Zakonek SP Czernin
W rywalizacji indywidualnej gimnazjalistów pierwsze trzy miejsca zajęli
I miejsce -  Daria Witkowska Dygowo
II miejsce – Karol Łukaszewski Wrzosowo
III miejsce – Kacper Tekiel Dygowo
W  klasyfikacji zespołowej  wygrała szkoła podstawa i gimnazjum z Dygowa. Zwycięzcy w kategorii indywidualnej i zespołowej będą reprezentować gminę Dygowo na eliminacjach powiatowych w Kołobrzegu.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.