Polsko -niemieckie spotkanie młodzieży w Gminie Dygowo

Grupa gimnazjalistów Zespołu Szkół we Wrzosowie wraz z uczniami z zaprzyjaźnionej szkoły w Niemczech ,przed południem odwiedziła Dygowo. Uczniowie i nauczyciele Regionale Schule "Schule am Mühlenberg" z Cambs już od blisko dziesięciu lat odwiedzają naszą gminę. Celem wzajemnej wymiany, podobnie jak w latach poprzednich, jest umocnienie dotychczasowej współpracy, wspólna integracja młodzieży i likwidacja bariery językowej. Dziś uczniowie wspólnie odwiedzili lapidaria przy kościele  w Dygowie i  w Bardach ,oraz Urząd Gminy, gdzie spotkali się z wójtem Markiem Zawadzkim. Goście z Niemiec będą u nas do piątku. Zapraszam do odwiedzenia strony Regionale Schule "Schule am Mühlenberg" w Cambs.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich. Zainteresowani nabyciem fotografii w formie cyfrowej lub papierowej mogą kontaktować się pod numerem telefonu 606 764 123.