W piątek 3 czerwca 2022 roku Szkołę Podstawową we Wrzosowie odwiedził wicestarosta kołobrzeski Jacek Kuś i wójt Gminy Dygowo Grzegorz Starczyk. Była to robocza wizyta podczas której Panowie przekazali dyrektor szkoły Ewie Baran informację o przyznanych środkach na rozwój infrastruktury sportowej – budowę miasteczka ruchu drogowego na terenie przyszkolnym.

Całkowita wartość inwestycji wynosi 60 tysięcy złotych z czego 30 tysięcy to pieniądze przekazane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, a druga połowa to wkład własny gminy.

Panowie z bliska przyjrzeli się miejscu w którym ma przebiegać inwestycja i z uwagą wysłuchali jakie są dalsze plany zagospodarowania przestrzeni wokół szkoły.

Przy okazji wizyty samorządowcy obejrzeli występ przygotowany przez najmłodszych uczniów placówki oraz złożyli dzieciom życzenia z okazji Dnia Dziecka.