• Dzień Dziecka w Dygowie ( foto i wideo)

  Gmina Dygowo i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Dygowie zorganizowały piknik z okazji Dnia Dziecka. Na boisku sportowym w Dygowie przygotowano szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych. Wójt Grzegorz Starczyk otwierając to wydarzenie podkreślił oczywistość ,że wszyscy jesteśmy dziećmi , więc zabawa była naprawdę dedykowana obecnym  na stadionie. Hitem były występy przedszkolaków ze wszystkich grup wiekowych. Dzieci dały popis wokalny  z naturalną , chyba tylko dzieciom swobodą. Przez cały czas trwania imprezy animatorzy – piraci prowadzili  zabawę tematyczną pt. Morskie przygody Kapitana Jacka. Dzieci mogły korzystać parku zabaw , przejażdżek konnych  oraz spróbować gry w crossmintona.  Ogromną popularnością cieszyła się loteria fantowa.

 • Dzień Dziecka. Wójt Gminy Dygowo życzy i zaprasza

  Wójt Gminy Dygowo składa życzenia wszystkim dzieciom i zaprasza na gminny  Dzień Dziecka w Pomeranii.

 • Festyn z okazji Dnia Dziecka w Dygowie

  Gmina Dygowo zorganizowała festyn z okazji Dnia Dziecka. Od godziny 12.00 na stadionie przy ulicy Kolejowej dostępne były dla dzieci dmuchańce , odbywały się zabawy interaktywne, a klub tańca towarzyskiego zapraszał do zabaw tanecznych. Strażacy z OSP Dygowo tradycyjnie dysponowali czasem i wystawili sprzęt pożarniczy. Klub sportowy Perła przygotował turniej piłkarski.

  Oczywiście nie zabrakło stoisk z przekąskami i ciastami oraz loterii fantowej. Przysmaki oferowały gminne koła gospodyń Ale Babki z Wrzosowa i Piotrowiczanki z Piotrowic oraz rady rodziców z szkoły w Czerninie, Dygowie i Wrzosowie.

 • Gminny Dzień Dziecka 2023 w Dygowie

  Na stadionie w Dygowie Gmina Dygowo zorganizowała gminny festyn z okazji Dnia Dziecka. Od godziny 14.00 dzieci mogły korzystać z szeregu atrakcji. Gości powitała dyrektor GOKiB w Dygowie Katarzyna Iwanejko , a wójt Gminy Dygowo, Grzegorz Starczyk oficjalnie otworzył Gminny Dzień Dziecka 2023. Super zabawą miło być wznoszenie się w koszu balonu na uwięzi, ale wiatr pokrzyżował te plany. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych dzieci z opiekunami chętnie sprawdzali jak to jest poderwać się balonem w górę chociaż kilka metrów. Oprócz balonu atrakcji było do wyboru. Turniej piłki nożnej ,żyroskop –symulator, park zabaw, motocykl i quad w miasteczku policyjnym, dwa wozy strażackie z OSP Dygowo, loteria fantowa oraz zabawy z animatorką. Na stoiskach gastronomicznych serwowane były napoje , ciasta i przekąski.  

 • Gminny Dzień Dziecka w Dygowie

  Na terenie sportowo-rekreacyjnym przy ośrodku kultury w Dygowie, Gmina Dygowo zorganizowała wyjątkowy gminny Dzień Dziecka. Wydarzenie rozpoczęło się od serdecznych życzeń dla dzieci, zarówno dużych, jak i małych, które złożyli wójt Gminy Dygowo, Grzegorz Starczyk, oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Katarzyna Iwanejko.

  Po oficjalnym rozpoczęciu, dzieci i rodzice mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję. Wśród nich były zjeżdżalnie, przejażdżki na kucykach i konikach oraz trenażer lotniczy i loteria fantowa. Na miejscu dostępne były także przekąski, zarówno słodkie, jak i grillowane, co dodatkowo umilało czas uczestnikom.

   Ponadto, rozegrano turniej piłki nożnej, który został zorganizowany i prowadzony przez trenerów klubu piłkarskiego Perła. W trakcie wydarzenia na scenie wystąpili również uczestnicy zajęć muzycznych prowadzonych w Gminnym Ośrodku Kultury, prezentując swoje umiejętności przed zgromadzoną publicznością.

  Dzień Dziecka w Dygowie był pełen radości i atrakcji, a wszyscy uczestnicy, zarówno dzieci, jak i dorośli, mogli cieszyć się wspólnie spędzonym czasem w miłej atmosferze do czego przyczyniła się również piękna pogoda,

 • Przedszkolaki i uczniowie ze szkół gminy Dygowo w Pomeranii

  Ponad 500 osób , przedszkolaków , uczniów i opiekunów ze szkół gminy Dygowo spędziło w dniu dzisiejszym przedpołudnie w parku rozrywki Pomerania. Wydarzenie z okazji Dnia Dziecka   zorganizowała Gmina Dygowo. Przybyłych na stopnie amfiteatru Pomeranii przywitał wójt Grzegorz Starczyk i życzył wszystkim dobrej zabawy.

 • W parku rozrywki Pomerania świętowano Dzień Dziecka

  W czwartek 3 czerwca pogoda dopisała. Słońce cały dzień rozpieszczało licznych gości odwiedzających park rozrywki w Pyszce. Od południa do godziny piętnastej dzieci wraz z rodzicami mogli korzystać  z szeregu zabaw prowadzonych przez animatorów z Pomeranii. Hitem dnia było finałowe Piana Party ,które jak wir wciągało dzieci  do zabawy pod wodospadem piany.

 • Wójt i Radni Gminy Dygowo Dzieciom Dużym i Małym (wideo)

  Wójt Grzegorz Starczyk i radni : Dyjak Marcin, Grzela Jarosław, Jamroży Krzysztof, Krawczyk Tomasz, Krysztofiak Piotr, Leszczyński Jerzy, Majcher Katarzyna, Niemierzycki Dariusz, Olenowicz Dariusz, Olszak Edward, Pokusa Lucyna, Rożek Janusz, Smykowska Anna, Sulkowska Bożena, Zawadzki Zbigniew,

  z okazji Dnia Dziecka składają wszystkim Dzieciom najlepsze życzenia.

  dmina-dygowo-dzien-dziecka-

  gmina-dygowo-dzien-dziecka-

  gmina-dygowo-dzien-dziecka-

 • Zapraszamy dzieci z gminy Dygowo do Pomeranii

  Park rozrywki Pomerania z okazji Dnia Dziecka ufundował 600 wejściówek dla dzieci z terenu gminy Dygowo. W najbliższy weekend , 6 i 7 czerwca , będzie można skorzystać z zewnętrznych atrakcji parku w Pyszce. Prezent ,na ternie Pomeranii ,odebrał z rąk dyrektor Doroty Pasiewicz wójt Grzegorz Starczyk. Obecny był właściciel parku rozrywki Marek Różewski.

  Dystrybucja wejściówek odbędzie się za pośrednictwem sołtysów poszczególnych miejscowości gminy Dygowo.

 • Zapraszamy na Dzień Dziecka w Pomeranii!

  Już w czwartek, 3 czerwca Park Rozrywki Pomerania zaprasza wszystkie dzieci i dorosłych na świętowanie Dnia Dziecka w Pomeranii!

  W tym szczególnym dniu ,od godziny 12.00 do 15.00 zaplanowaliśmy dla Was moc atrakcji!

  - Bańki mydlane w rozmiarze XXL

  - Strzelanie do celu

  - Mały Picasso – wspólne rysowanie

  - Tor przeszkód

  - Poszukiwanie skarbów

  - Chodzenie po linie

  - Zakazany ruch – zabawa ruchowa

  - Koło fortuny

  - Gra w kolory – zabawa z piłką

  - Piana Party

  Imprezę umili DJ Arturo, na pewno nie zabraknie największych hitów, które kochają młodsi i starsi.

  Za uczestnictwo z zabawach przewidziane są niespodzianki.

  Park tego dnia otwarty będzie 10:00-18:00, nie są wymagane dodatkowe opłaty, aby wziąć udział w zabawie wystarczy zakupić bilet wstępu do Parku.

  Cennik znajdą Państwo na stronie www.parkpomerania.pl