Image

 

 

Na stadionie w Dygowie Gmina Dygowo zorganizowała gminny festyn z okazji Dnia Dziecka. Od godziny 14.00 dzieci mogły korzystać z szeregu atrakcji. Gości powitała dyrektor GOKiB w Dygowie Katarzyna Iwanejko , a wójt Gminy Dygowo, Grzegorz Starczyk oficjalnie otworzył Gminny Dzień Dziecka 2023. Super zabawą miło być wznoszenie się w koszu balonu na uwięzi, ale wiatr pokrzyżował te plany. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych dzieci z opiekunami chętnie sprawdzali jak to jest poderwać się balonem w górę chociaż kilka metrów. Oprócz balonu atrakcji było do wyboru. Turniej piłki nożnej ,żyroskop –symulator, park zabaw, motocykl i quad w miasteczku policyjnym, dwa wozy strażackie z OSP Dygowo, loteria fantowa oraz zabawy z animatorką. Na stoiskach gastronomicznych serwowane były napoje , ciasta i przekąski.  

Budynek Użyteczności Publicznej w Dygowie

Samorządowa instytucja kultury - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie rozpoczęła działalność 01.01.2023 r.

Dyrektor GOKiB w Dygowie -Katarzyna Iwanejko

27.02.2023 r. otwarte zostały 3 oddziały przedszkolne

04.03.2023 r. uroczyste otwarcie GOKiB w Dygowie

20.03.2023 r. otwarta została restauracja

30.05.2023 r. otwarta została siłownia

STRONA GOKiB w Dygowie