• Mecz Pucharu Polski ZZPN w wydaniu rezerw Perła URB Dygowo

  W dniu dzisiejszym na stadionie w Dygowie  zespół rezerw Perła URB Dygowo rozegrał mecz w ramach okręgowego Pucharu Polski ZZPN z  A-klasowym Strong Zielenica. Dygowianie wygrali 6:2.

  Skład: Wiśniewski Łukasz- Grzegorz Kuster,  Mateusz Zaniewicz, Kamil   Garwoliński, Marcin Kalka - Maciej Augustyn,  Sławomir Kukielewski,  Miłosz Płomiński (kpt)], Bartosz Stępień - Michał Szubert, Sebastian Iwicki.

  Grali również: Krzysztof Głogowski ,Gracjan Makosz ,Zawadzki Łukasz  ,Andrzej Wojciechowski.

  W rezerwie: Marcin Królik

  Bramki zdobyli : 3 x Michał Szubert, Sławomir Kukielewski (karny), Andrzej Wojciechowski, Maciej Augustyn.

  Kolejny etap to III runda Okręgowego Pucharu Polski. Losowanie odbędzie się jutro w siedzibie Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej .

   

 • Puchar Polski ZZPN: Rasel Dygowo-Kotwica Kołobrzeg 0-4

  Na stadionie w Dygowie rozegrany został mecz Pucharu Polski Zachodniopomorskiego Związek Piłki Nożnej. Rasel Dygowo zmierzył z liderem tabeli III ligi Kotwicą Kołobrzeg.  Mecz zakończył się zwycięstwem gości 0-4 (0-2). Po dwie bramki strzelili Dominik Chromiński i Dawid Cempa.

   

 • Puchar Polski ZZPN. Wrzos Wrzosowo – KS Sieciemin 1-4

  W drugiej rundzie Pucharu Polski ZZPN grupy Koszalin Wrzos Wrzosowo przegrał 1-4 z drużyną KS Sieciemin ( gmina Sianów) i tym samym odpadł z dalszych rozgrywek.

  28 sierpnia Wrzos rozegra na własnym boisku mecz inaugurujący sezon 2021/2022 A klasy grupa 7. Przeciwnikiem drużyny z Wrzosowa będzie Syrena-Grot Rymań.

 • Puchar ZZPN: Iskra Białogard-Rasel Dygowo 1-1 , karne 4-3

  Drużyna z Dygowa po dobrym meczu odpadła z rozgrywek pucharowych ZZPN. W podstawowym czasie mecz zakończył się remisem 1-1, bramkę zdobył Mikołaj Duwe. O awansie zdecydowały rzuty karne , a tu zabrakło szczęścia.

 • Puchar ZZPN: Rasel Dygowo rozgromił Gwardię Koszalin

  W piątej rundzie Pucharu Polski ZZPN WKS Rasel Dygowo znokautował w Koszalinie miejscową Gwardię 0-4. Można śmiało powiedzieć ,że prezes w ostatnim wywiadzie nie żartował z tym bojowym nastawieniem drużyny. Gratulujemy!

 • Rasel Dygowo: koniec marzeń pucharowych

  Wieża Postomino okazała się zbyt wysoka dla Rasela Dygowo , aby wejść na kolejny szczebel rozgrywek Pucharu Polski ZZPN. W dniu wczorajszym , na stadionie w Postominie Rasel przegrał 3-1 (0-1) i tym samym zakończył rozgrywki pucharowe. Gospodarze z całą pewnością byli drużyną skuteczną ,co widać po wyniku. Licząc porzeczki i słupki snajperów Rasela  rezultat końcowy mógłby być inny. To takie gdybanie na poprawę nastroju po porażce. Bramkę dla Rasela zdobył w 16 minucie Łukasz Wiśniewski.

  18 lipca rusza liga i miejmy nadzieję ,że do tego czasu Dygowianie poprawią celowniki i skuteczność linii obrony.

 • Rasel Dygowo: skład skompletowany, jesteśmy nastawieni bojowo

  W sobotę 26 lutego Rasel Dygowo rozegra mecz pucharowy z Gwardią Koszalin. Będzie to pierwszy po zimowej przerwie sprawdzian przygotowania drużyny do rundy wiosennej IV ligi.

  Prezes WKS Rasel Dygowo - Andrzej Wojciechowski, przedstawił aktualny stan zespołu i stopień przygotowań do meczu w Koszalinie.

  Pierwszy ważny mecz, już praktycznie Puchar Polski z Gwardią Koszalin, w Koszalinie na wyjeździe, jest to już pierwszy sprawdzian taki poważny przed ligą. Myślę, że zrobiliśmy jako zarząd, klub i gmina wszystko, żeby czwarta liga była dla Dygowa. Pozyskaliśmy ośmiu zawodników, których chcieliśmy, wszyscy z Bałtyku Koszalin – siedmiu młodzieżowców, jeden doświadczony zawodnik z Bałtyku do przednich formacji – także skład mamy skompletowany. 23 zawodników, jeszcze dwóch po operacjach leczy kontuzję, Włodarczyk i Bień, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z okresu przygotowawczego, jesteśmy bojowo nastawieni.

  Prezes zaprosił kibiców na pierwszy mecz ligowej wiosny.

  Pierwszy mecz ligowy 5 marca z Jeziorakiem, teoretycznie u siebie, ale praktycznie na wyjeździe - w Kołobrzegu na boisku ze sztuczną nawierzchnią o godzinie trzynastej, bo nasze boisko będzie przechodziło renowację. Zapraszam wszystkich kibiców na to spotkanie, na pewno damy z siebie wszystko, żeby pierwsze punkty były dla Dygowa.

  rasel-dygowo-

  Na zdjęciu brakuje kontuzjowanych zawodników: Mateusz Bień i Łukasz Włodarczyk

 • WKS Rasel Dygowo przygotowuje się do meczu pucharowego

  Od 2 czerwca Rasel Dygowo rozpoczął intensywne przygotowania do meczu Pucharu Polski ZZPN z Wieżą Postomino. Mecz zostanie rozegrany 27 czerwca w Postominie. Będzie to pierwsze ,duże  wydarzenie sportowe w czasie pandemii z udziałem drużyny z gminy Dygowo.

  Jak przebiegają przygotowania do meczu? Jakie zmiany kadrowe zaszły w drużynie i na stanowisku trenera? Co z obchodami dwudziestolecia klubu? Na te pytania odpowiadał prezes WKS Rasel Dygowo Andrzej Wojciechowski.

  klub-rasel-dygowo-gmina-dygowo