• Artur Wasiewski Przewodniczącym Rady Powiatu w Kołobrzegu

  Na pierwszej sesji  Rady Powiatu w Kołobrzegu kadencji 2024-2029 wybrano skład nowego prezydium.  Przewodniczącym Rady Powiatu w Kołobrzegu został Artur Wasiewski. Kandydaturę poparło 18 z 19 radnych przy jednym głosie wstrzymującym się.

  W minionej kadencji Artur Wasiewski pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Rady Powiatu w Kołobrzegu, a w latach 2014-2018 był przewodniczącym Rady Gminy Dygowo.

 • Artur Wasiewski Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu w Kołobrzegu

  Na 23 sesji Rady Powiatu w Kołobrzegu wybrano nowego Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu w miejsce którą sprawował wcześniej śp. Antoni Szarmach.  Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu został wybrany Artur Wasiewski. Kandydaturę poparła większość rady z Platformy Obywatelskiej i Nowej Lewicy.

  W latach 2014-2018 Artur Wasiewski pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Gminy Dygowo.

  artur-wasiewski-wieprzewodniczacy-rady-powiatu-w-kolobrzegu

 • Wyniki komitetów i kandydatów do Rady Powiatu Kołobrzeg

  Poniżej prezentujemy tabelę dziesięciu najlepszych wyników głosowania w Gminie Dygowo  na kandydatów do Rady Powiatu Kołobrzeg oraz wyniki jakie uzyskały komitety.