• Autobus szkolny Autosan na sprzedaż

  Wójt Gminy Dygowo ogłasza sprzedaż z wolnej ręki autobusu szkolnego marki Autosan. Szczegóły dotyczące pojazdu, miejsca i terminu składania ofert oraz kryteria wyboru oferty dostępne tutaj.

 • GOPS w Dygowie poszukuje osób do świadczenia usług asystencji osobistej

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dygowie poszukuje osób chętnych do świadczenia usług asystencji osobistej w ramach realizacji Rządowego Programu „Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej” – edycja 2023.

  Usługi asystencji osobistej mogą świadczyć osoby :

  Posiadające dokument potwierdzający uzyskanie kwalifikacji w następujących kierunkach :

  · asystent osoby niepełnosprawnej,

  · opiekun osoby starszej,

  · opiekun medyczny,

  · pedagog,

  · psycholog,

  · terapeuta zajęciowy,

  · pielęgniarka,

  · fizjoterapeuta lub

  · osobyposiadające co najmniej 6-miesięczne, udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom niepełnosprawnym np. doświadczenie zawodowe, udzielanie wsparcia osobom niepełnosprawnym w formie wolontariatu lub

  · wskazane przez uczestnika projektu lub jego opiekuna prawnego osoby, pod warunkiem, że osoba ta spełnia przynajmniej jeden z powyższych warunków.

  Aktualnie GOPS w Dygowie poszukuje osób chętnych do świadczenia usług asystencji :

  1. U 26-letniego mężczyzny zamieszkującego w Gąskowie wymagającego pomocy w przemieszczaniu  się poza miejsce zamieszkania, częściowej pomocy w czynnościach samoobsługowych w podejmowaniu aktywności życiowej i komunikowaniu się z otoczeniem,  np. dojazd do lekarza, na rehabilitację, dojazd do Urzędów itp

  Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się osobiście do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dygowie, ul. Kolejowa 1, pok. 1 w godz. 7.00 – 15.00 lub o kontakt telefoniczny 94 358 45 58.

   

 • Uwaga! Zbiórka wielkogabarytów i odpadów budowlanych

  Urząd Gminy w Dygowie informuje, że od 3 do 20 marca na terenie gminy Dygowo przeprowadzona będzie zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz budowlano-remontowych. Poniżej dostępny jest harmonogram odbioru oraz miejsca zbiórki. Przeznaczenie kontenerów będzie oznaczone.