Jak oceniasz pracę Wójta Gminy Dygowo? Ankieta

W sobotę 21 stycznia przypada  100 dni urzędowania Wójta Gminy Dygowo – Grzegorza Starczyka. To dobry czas na pierwsze podsumowania i oceny. Specjalnie na tę okazję portal Gminadygowo.pl przygotował ankietę. Do Państwa dyspozycji jest formularz na którym można ocenić pracę wójta w perspektywie minionych 100 dni urzędowania. Wykorzystując skalę ocen szkolnych od 1- 6, czyli od najniższej do najwyższej oceny można klikając w wybrane pole oddać głos. Głosować można do północy w niedzielę 22 stycznia. Zapraszam do udziału w ankiecie.