Jubileuszowa edycja turnieju piłki siatkowej w Dygowie (wideo)

Już po raz piąty odbył się dziś turniej piłki siatkowej „Lepszy set niż Seta” ,organizowany przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej i klub siatkarski Grot Dygowo. Idea turnieju to promocja trzeźwości i aktywnego trybu życia , ze szczególnym ukierunkowaniem na grę w piłkę siatkową. Jubileuszowy turniej poza rozgrywkami był okazją do przeprowadzenia konkursu. Każdy turniej miał i ma dedykowaną koszulkę z logotypem na dany rok. Zadaniem dziesięciu uczestników było wskazanie prawidłowej chronologii przedstawionych koszulek z minionych lat. Najlepszą wiedzą popisali się Grzegorz Kuster i Damian Janicki, drugie miejsce zajęła Agnieszka Dopard. Jednakże najwięcej emocji było w czasie rozgrywek meczowych. Co prawda organizatorzy i zawodnicy podkreślali ,że najważniejsza jest idea i wspólne spędzanie czasu „ze sportem za pan brat”, ale jak jest rywalizacja to trzeba określić wyniki. Tegorocznym tryumfatorem została drużyna Leidis, która w finale pokonała drużynę Ochotniczych Straży Pożarnych 25 do 21. Kolejne miejsca zajęli: drużyna z Wrzosowa, Radni ,Kilersi i reprezentacja Urzędu Gminy. Zapraszam na relację wideo z dzisiejszej imprezy.