Image

 

 

Niezwykłe wydarzenie, które miało miejsce w ośrodku kultury w Dygowie, było prawdziwym hitem. To było coś więcej niż zwykły pokaz mody. Seniorzy z klubu Sercem Młodzi przyciągnęli uwagę wszystkich, prezentując na wybiegu trendy mody XX i XXI wieku. Całe wydarzenie nazwę "Moda na przestrzeni wieku" i okazało się być niezapomnianym przeżyciem.

Podczas tego wyjątkowego pokazu, modelki i modele z gracją prezentowali ewolucję mody, rozpoczynając od lat dwudziestych ubiegłego wieku. Prowadząca, pełna entuzjazmu, nie tylko prezentowała kolekcje, ale także opowiadała o charakterystycznych cechach każdej dekady w świecie mody. To było nie tylko widowisko, ale również podróż przez historię stylu i wyrafinowania.

Niesamowite było to, że seniorzy okazali się nie tylko utalentowanymi modelkami i modelami, ale także wykazali się ogromną kreatywnością i spontanicznością. Ich zaangażowanie sprawiło, że każde wyjście na wybieg było pełne energii i radości. Nawet wójt Gminy Dygowo, Grzegorz Starczyk, nie pozostał z boku. Wziął udział w pokazie, pojawiając się na wybiegu na kultowym motorowerze Komar z lat siedemdziesiątych XX wieku. Trudno było go poznać w tej roli, co dodatkowo wzbudziło entuzjazm widowni.

Całe wydarzenie cieszyło się ogromnym uznaniem publiczności, która zasiadła wzdłuż wybiegu, śledząc każdy krok i prezentację z zapartym tchem. To było nie tylko wyjątkowe wydarzenie kulturalne, ale także doskonały sposób na aktywne spędzanie czasu przez seniorów. Ich pomysł na połączenie rozrywki z pokazem mody okazał się strzałem w dziesiątkę, tworząc niezapomnianą atmosferę pełną radości i pozytywnej energii.

Shorts

Budynek Użyteczności Publicznej w Dygowie

Samorządowa instytucja kultury - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Dygowie rozpoczęła działalność 01.01.2023 r.

Dyrektor GOKiB w Dygowie -Katarzyna Iwanejko

27.02.2023 r. otwarte zostały 3 oddziały przedszkolne

04.03.2023 r. uroczyste otwarcie GOKiB w Dygowie

20.03.2023 r. otwarta została restauracja

30.05.2023 r. otwarta została siłownia

STRONA GOKiB w Dygowie